Bitkili Akvaryum

Ekili akvaryum kurulumu evinizdeki doğanın bir parçasıdır. Öyleyse, evinizde, iş yerinizde ekilmiş bir akvaryum kurmaya karar verdikten sonra, dikkat etmeniz gerekenler nelerdir? Bir bitki akvaryumu nasıl kurulur?

Tesis Akvaryum Tesislerinde Tank Konumu
Akvaryumunuzu kurmaya başlamadan önce, nerede olacağına karar vermelisiniz. Akvaryumunuzu kurduğunuz yer doğrudan gelmiyor. Doğrudan güneş, akvaryumunuzun gelişimini engelleyebilir ve alg sorunları yaşayabilir. Bunun yerine, insanlar, ses ve ışık, akvaryumun yoğun elementlerinin iyi olacağı bir yer. Ayrıca, akvaryumun tasarımı bölgeye bağlı olarak değişecektir. Adanın tam ortasına inşa edilecek bir akvaryumda, 4 cepheye bir ada (orta) tasarımı uygulayabilirsiniz.

Bitki Akvaryumu için Ön Hazırlık
Kurulumdan önce kurduğunuzdan, tankınızı hazırlık aşamasında sipariş etmek, filtreleme, aydınlatma, tanka uygun CO2 gibi sistemler sağlayacaktır. Burada dikkat etmeyi düşünüyorum. Her yanlış boyut, yeni bir maliyet ve gecikme seçmenizi sağlar. Ekili akvaryumlar için, tankın en az 4 ila 8 katı ihtiyaç duyulurken, aynı zamanda onları boşaltmaya gerek yoktur. İstediğiniz ekipmanın kalite ve performans bilgilerini araştırır. Ürünü kullanmadan hobilere bağlanabilirsiniz.

hardscaping
Akvaryum Kurulumu
Hardscape Hazırlık
Alman tarzı bir akvaryuma sahip hardscape tasarımın iskeletini oluşturabilirsiniz. Hardscape ekili akvaryum tasarımı. Hardscape eğitimi susuz yapıldığı için, tasarımınız için mutsuz olmanızı ve arkadaşlarınız ve diğer hobileriniz için fikirler üretmenizi bekliyoruz. Tasarımın ana iskeletini oluşturabilen tasarım süreci geçmişini telaşlandırmamanızı öneririz. Tankın uzun süre boyunca yaşayacağı deformasyonları göz önünde bulundurmak gerekir. Yenileme düşebilir ve erozyona uğrayabilir. Bu arada, kayalar ve kökleri birleştirerek estetik bir görsellik elde edilir. Sert çevre düzenlemesi hem yapısal hem de tasarım çalışmasıdır. Taşları istemiyorsun. Sertleşmede dikkat edilmesi gereken noktalardan biri köpük kullanımıdır (strafor). Mobilyalarınızla çatınız arasında kalan ince bir strafor camı tabakası, gelecekte gerilmesini ve çatısını engelleyecektir. Ayrıca tankın altını sabitleyebilir ve tankınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PHP error in Ad Inserter block 16 - Block 16
Notice: Undefined variable: oturum